Polska atrakcyjna dla dzieci, czyli gdzie warto zabrać podopiecznych?

HomePolska

Polska atrakcyjna dla dzieci, czyli gdzie warto zabrać podopiecznych?

Czym jest redeployment i na czym polega?
W tym miejscu na imprezie integracyjnej pojawi się cała Twoja firma.

Nasz kraj skrywa naprawdę mnóstwo atrakcyjnych miejsc, gdzie miło i aktywnie spędzi czas nie tylko dziecko, ale również rodzic. Czasy o marzeniu przejazdem wysoką kolejką górska w stylu rollercoaster to już nie tylko fantazja, którą oglądaliśmy w telewizji, ale również cel do osiągnięcia. Bajkowe krainy lub parki z dinozaurami to część atrakcji, jaką zapewnia nam Polska. Przedstawiamy cztery miejsca, które warto zwiedzić z rodziną.

Amerykański sen o przejażdżce na rollercoaster, czyli Energylandia Zator.

Polska długo czekała na tak ekscytujący, rodzinny park rozrywki, jakim jest Energylandia. Mimo iż minęło już parę dobrych lat od powstania tego czadowego miejsca, to park co roku dostarcza zwiedzającym nowe atrakcje. Największy w Polsce Park Rozrywki Energylandia to nie tylko rollercoaster Mayan, ale również HYPERION położony na części działki o powierzchni 35 hektarów. To miejsce zapewnia siedemdziesiąt pięć różnych atrakcji dla dzieci oraz dorosłych a w tym między innymi: Strefę Familijną, Ekstremalną, Bajkolandię, Smoczy Gród, a także Wodną – Big Milk Water Park.

Gigantyczne marchewkowe pole tylko w Magicznych Ogrodach Janowiec.

Kolejnym zielonym oraz mocno bajkowym miejscem do spędzenia czasu z rodziną jest Magiczny Ogród w Janowcu. Cały ogród zaprojektowany jest w tematyczne krainy, w których odwiedzimy Dom Czarodzieja, Marchewkowe Pole, Smocze Gniazdo, Krasnoludzki Gród, Magiczne Fontanny. Spotkać tak również możemy magiczne stwory, jak Mordole, Bulwiaki i Robanki. To wyjątkowe miejsce położone jest tuż obok popularnego przez turystów miasta Kazimierz Dolny.

Gigantyczny stół i krzesła do zobaczenia tylko w Farmie Iluzji Mościska.

Park Rozrywki Farma Iluzji jest miejscem, które obowiązkowo powinien odwiedzić każdy turysta. Wieś Mościska mieści się dziewięćdziesiąt kilometrów od Warszawy i skrywa mega atrakcje. Zlokalizowana w środku lasu farma pozwala nam nie tylko na obcowanie z naturą, ale również przeniesie nas do Latającej Chaty Tajemnic, Labiryntu Luster, Tunelu Zapomnienia oraz Kopalni Złota. Obiekt ten dostarczy ogromną ilość atrakcji dla dzieciaków oraz dorosłych.

Wypiekanie pierników starą metodą tylko w Żywym Muzeum Piernika w Toruniu.

Miejscem, którego nie można pominąć podczas zapewnienia atrakcji dzieciom oraz sobie samemu jest Żywe Muzeum Piernika mieszczce się w przepięknym mieście Toruń. Przekraczając próg, tego miejsca poczujesz, zapach pierników, które po chwili będziesz mógł sam przygotować. W tym muzeum wytwarzane są pierniki według tradycyjnej receptury sprzed kilku wieków, a do tych odległych czasów przeniesiesz się dzięki Wiedźmie Korzennej i czeladnicy, które bacznie pilnuje Mistrz Piernikarski.

Zwiedziłeś już wszystkie te miejsca i czujesz niedosyt? Spokojnie, weź na lupę również: Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni, Planetarium w Toruniu, Jura Park Krasiejów, Świat Labiryntów Bliziny oraz Europejskie Centrum Bajki-Pacanów.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 2