Przyczepy gastronomiczne w amerykańskim stylu – firma Shine.

HomePomysły

Przyczepy gastronomiczne w amerykańskim stylu – firma Shine.

Żaluzje drewniane – stylowe dopełnienie każdego wnętrza
Jaką odzież turystyczną założyć podczas wyjazdu za granicę

Firma Shine – profil działalności.

Firma Shine zajmuję się sprzedażą Food Trucków, wyróżniających się niepowtarzalnym amerykańskim stylem. Wszystkie przyczepy gastronomiczne w katalogu firmy Shine zostały zaprojektowane wyłącznie na zlecenie tej firmy. Food Trucki produkowane są w sposób bardzo staranny i dokładny. Praca nad jedną przyczepą gastronomiczną trwa wiele dni, wszystko po to, aby finalny efekt zadowolił nawet najbardziej wymagających klientów. Food Trucki firmy Shine produkowane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Pracą nad projektem zajmują się wykwalifikowani pracownicy, specjaliści w dziedzinach jakie reprezentują. Produkcja przyczep gastronomicznych odbywa się w nowoczesnej w pełni skomputeryzowanej fabryce. Wszystko to sprawia, że przyczepy gastronomiczne charakteryzują się niepowtarzalnym wyglądem, doskonałą jakością oraz co bardzo ważne –  niezawodnością. Ich oryginalność oraz charakterystyczny design wzorujący się na amerykańskim stylu gwarantują, że zostaną one dostrzeżone pośród coraz to większej ilości przyczep gastronomicznych na polskim rynku. Food Trucki oferowane przez firmę Shine, znane są już od lat 30 XX wieku. Firma ta może pochwalić się ogromnym zainteresowaniem nie tylko w Europie, ale i też na całym świecie. Zamawiając przyczepę gastronomiczną to klient decyduje o jej końcowym przeznaczeniu – do czego będzie służyć.

Wyposażenie przyczep gastronomicznych zamówionych w firmie Shine.

Firma Shine może zapewnić standardowe wyposażenia każdego Food Trucka. Klient może wybrać, czy zamawia tylko wersje podstawowa czy może wyposażoną już w urządzenia takie jak piec, grill, lodówka czy automat do lodów. Co ważne klient może liczyć na pomoc projektanta, który dostosuję wnętrze przyczepy gastronomicznej do jego potrzeb. Również wersje podstawowe, są na tyle dobrze wyposażone, że wystarczy naprawdę niewiele, aby mogły już służyć swojemu klientowi.

Jaką przyczepę wybrać.

Firma Shine oferuje szeroki wybór przyczep gastronomicznych. Jednymi z najbardziej popularnych Food Trucków są przyczepy z linii Summer Series. Przyczepy te charakteryzują się niesamowitym połyskiem, widocznym już z daleka. Są one ręcznie polerowane, przy wykorzystaniu najlepszych środków. Tak jak wszystkie przyczepy firmy Shine, wyróżniają się jakością produkcji oraz niepowtarzalną stylistyką. Dostępny jeż również model Summer Series S, gdzie klient może dodatkowo wybrać kolor blachy zewnętrznej zamówionego Food Trucka.

Kolejną przyczepą gastronomiczną dostępna w ofercie firmy Shine jest model Spring Series. Jest on bliźniaczą wersją Summer Series, z tym, że klient może wybrać z dostępnej palety barw kolor na jaki Food Truck ma być pomalowany. Używane są tutaj najwyższej jakości podkłady oraz lakiery, tak aby uzyskać niesamowity efekt końcowy.

Nowością w ofercie firmy Shine jest Shine York. Jest to przyczepa gastronomiczna lekkiej konstrukcji z włókna szklanego, blachy nierdzewnej oraz stalowej. Jej wyjątkowa stylistyka pozwoli wyróżnić się spośród konkurencji. Możliwość zamówienia już najmniejszych rozmiarów, w korzystnej cenie.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0