Junoszyno idealnym miejscem na urlop wakacyjny.

HomeNoclegi

Junoszyno idealnym miejscem na urlop wakacyjny.

Bieszczadzkie atrakcje. Myczków
Warszawka rewolucja – wracamy do natury ale w luksusie.

Junoszyno to wieś położona w województwie pomorskim, w gminie Stegna. Jest to wyjątkowa i piękna miejscowość do tego, aby spełnić wakacyjny sen o dzikich plażach oraz odpoczynku z dala od tłumu. Tutaj nie tylko ominiesz kwestię dużej ilości straganów z pamiątkami, przy których dzieci jęczą, namawiając rodziców do zakupów, ale również nie będziesz musiał zabierać parawanu na plaże, aby mieć prywatność. Wielu ludzi rezygnuje z przyjazdu do Junoszyna ze względu na to, że aby dojść do plaży trzeba, przejść piechotą przez las spory kawałek a spacer zajmuje około dwudziestu minut. Dzięki temu plaże tutaj są, niemal puste więc turyści, którym niestraszne są, spacery zyskują prywatny kawałek piaszczystego terenu. Sama wieś nie oferuje nam nic prócz noclegu oraz ciszy i spokoju. W pobliżu znajdują się, sklepy gdzie bez problemu zaopatrzysz się w jedzenie oraz inne przybory potrzebne w codziennym życiu. Nudę natomiast, która panuje we wsi, wynagradza nam piękna, piaszczysta plaża, na której bez problemu znajdziemy wolne miejsce nad samą wodą. Spacerując, brzegiem plaży natrafimy, na liczne kawałeczki bursztynów a przy odrobinie szczęścia możemy stać się posiadaczami nawet większych okazów tego złota Bałtyku. Dla miłośników poszukiwań tego szlachetnego surowca polecamy nocne wyprawy nad Morze Bałtyckie. Aby, przekonać się o tym, jak bogato obfituje w ten kruszec plaża, wystarczy zabrać ze sobą latarkę UV. Dopiero wtedy w pełni zrozumiemy, dlaczego bursztyn nazywany jest złotem Bałtyku.

Jeżeli zatęsknimy za tłumem oraz budkami z bibelotami to nic straconego. Zaledwie 2 km od Junoszyna znajduje się, kolejna wieś Jantar gdzie pełno jest wszelakich atrakcji. Wypożyczyć tam możemy gokarty, rowery a dzieci mogą obkupić się na targowiskach oraz pobawić się w salach zabaw dostosowanych do ich wieku. Ta wieś oferuje nam również wiele restauracji, barów oraz kawiarni, w których każdy znajdzie danie spełniające jego wymagania kulinarne. Nie polecamy, jednak w tej wsi wyprawy nad morze mimo niedużego odstępu między tymi wsiami różnica w ludziach przebywających na plaży jest oszałamiająca. Jantar jest dobrym miejscem do tego, aby zapewnić sobie odrobinę atrakcji.

Dzikie plaże prowadzące od Junoszyna nad morze zaskoczą każdego turystę, zostań jednym z nich i zarezerwuj już dziś wakacje z prywatnym kawałkiem plaży oraz dostępu do morza. To miejsce bez wysiłku można pokochać.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0