W tym miejscu na imprezie integracyjnej pojawi się cała Twoja firma.

HomePolska

W tym miejscu na imprezie integracyjnej pojawi się cała Twoja firma.

Strategiczne podejście do zakładów bukmacherskich – maksymalizacja korzyści z zakładów bez ryzyka
Bilety na pociąg- gdzie możemy je nabyć?

Świetne miejsce na imprezę integracyjną

Imprezy integracyjne to świetne wydarzenie, by wszyscy pracownicy mogli się ze sobą poznać. Dobrze jest zatem wiedzieć, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej sali i co powinna ona zawierać.

W tym miejscu na imprezie integracyjnej pojawi się cała Twoja firma!

Przede wszystkim jest to sala, w której może zmieścić się kilkanaście osób, co sprawi, że jedni pracownicy będą mogli przebywać w tym samym pomieszczeniu. Dobrze jest też dodać, że pod hotelem, w którym mieści się sala, znajduje się także parking na, aż 450 samochodów i parking podziemny na 150 miejsc, co sprawia, że bez problemu może pojawiać się na takiej imprezie mnóstwo osób.

Dodatkowo także na terenie obiektu znajduje się przepiękny ogród, który świetnie będzie służył do codziennych spacerów w ciepłe dni. Warto także pamiętać, że hotel posiada, aż 20 sal konferencyjnych, przez co rano można zrobić ważne spotkanie, by wieczorem pracownicy mogli się zrelaksować podczas imprezy. Zaleca się również skorzystanie z luksusowego spa i sali fitness. Dzięki temu każdy pracownik, który będzie gościł na imprezie w hotelu, może bez problemu wypróbować różne dodatki, które są oferowane przez nasz obiekt.

Warto także zaznaczyć, że najlepsze imprezy integracyjne w Warszawie może nam zaoferować obiekt znajdujący się 15 minut jazdy samochodem od samego centrum, przez co można swobodnie zwiedzić także miasto w wolnej chwili. Można również dostać się z hotelu na lotnisko Chopina w ciągu 25 minut lub lotnisko Modlina w ciągu 40 minut. Dzięki temu sala ta mieści się w idealnej lokalizacji, gdyż każdy pracownik może się dostać na salę bez żadnego problemu, nawet jeśli przylatuje z dalekiego kraju.

Kiedy najlepiej zarezerwować salę na imprezę integracyjną swojej firmy?

Wszystko zależy od tego, w jakim czasie będziemy chcieli zrobić taką imprezę. Warto dodać, że w sezonie świątecznym może być większe obłożenie obiektu, dlatego też dobrze jest zabukować salę oraz pokoje dla gości z wyprzedzeniem. Dobrze jest także pamiętać, że na sali obsługuje gości profesjonalny zespół, dlatego też dobrze jest wcześniej określić, ile będzie osób na takiej imprezie, dzięki czemu hotel może dobrać odpowiednią liczbę pracowników, którzy będą mogli obsłużyć wszystkich gości.

Czemu warto skorzystać z takiej sali?

Dobór sali na imprezę integracyjną wbrew pozorom nie jest prostym wyborem, jednak wybierając nasz hotel, gwarantujemy, że każda zabawa będzie przebiegać bezpiecznie i swobodnie, a wszyscy goście będą świetnie obsłużeni przez profesjonalną obsługę. Warto też dodać, iż w całym hotelu jest dostępny Internet, z którego mogą korzystać wszyscy goście. Dodatkowo też nasz hotel wyróżnia przepyszna kuchnia z różnych stron świata, którą raczą się goście hotelowi, jak i pracownicy będący na imprezie integracyjnej. Dobrze jest wcześniej powiadomić kuchnię o ewentualnych dyspozycjach co do jedzenia, jeśli ktoś preferuje daną potrawę lub nie może jeść glutenu czy innego produktu, dzięki czemu wszystko zostanie świetnie przygotowane.

Wybór sali na imprezę integracyjną ma znaczenie, zarówno dla mniejszych, jak i większych firm.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0